Nasze Realizacje

Zadzwoń: 886 929 154

Zobaczcie jak wyglądają nasze prace w rzeczywistości. Poniżej prezentujemy kilka z setek naszych realizacji.

O projekcie

Tapetowanie Oranżerii p. Magdy Gessler

Kim jest Magda Gessler? Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Na projekt u znanej polskiej restauratorki trafiliśmy dzięki współpracy z warszawskim biurem projektowym. Poprzeczka od początku była zawieszona bardzo wysoko, lecz bez wahania podjeliśmy się realizacji. Zlecenie polegało na wyłożeniu tapetami pomieszczenia oranżerii w domu p. Magdy. Praca w trudnych warunkach ze względu na roślinność znajdującą się w pomieszczeniu, nietypowy układ ścian, sufitów i oczywiście wymagania inwestorki. Całość realizacji przebiegła po naszej myśli, a efekt?  Hipnotyzujący. Nie tylko dla nas.

O projekcie

Restauracja Trattoria Da Antonio

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do upiększenia ścian nowego budynku włoskiej restauracji „Trattoria Da Antonio” w Warszawie. Tapety układaliśmy w pomieszczeniach: jadalni, sali zabaw dla dzieci, toaletach oraz na barze. Każda tapeta wykonana z innego materiału w zależności od wymagań. Całość tworzy niesamowity klimat wnętrz o którym możecie się państwo przekonać przeglądając zdjęcia z realizacji lub odwiedzając lokal – do czego szczerze zachęcamy.

O projekcie

Tapetowanie w Salonie Fryzjerskim

Właścicielka salonu fryzjerskiego zgłosiła się do nas z pomysłem tapetowania oraz gruntownego remontu całego salonu. Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach z różnymi ekipami budowlanymi więc po konsultacjach i odpowiednim podziale zadań w 2 tygodnie udało się dopiąć całość realizację. Zaprzyjaźnione firmy wykonały wszystkie ciężkie prace zaczynając od hydrauliki, elektryki kończąc na nowej glazurze, zabudowach i terakocie. My mieliśmy przyjemność układać tapety na flizelinie oraz samoprzylepne. Klienci salonu oceniają je jako idealnie położone – co nas bardzo cieszy!

O projekcie

Styl Skandynawski

Poniżej prezentujemy efekty prac które mieliśmy okazję wykonywać poza granicami Polski a konkretnie u klientów w Szwecji. Zlecenia otrzymujemy od zaprzyjaźnionej firmy oraz klientów prywatnych. Najczęściej zdarza nam się pracować tam w sezonie wiosenno-letnim. Tapety układane w Szwecji są bardzo charakterystyczne, przeważa tam minimalizm oraz motywy florystyczne i wzorzyste, a to wszystko w otoczeniu drewnianych materiałów: paneli ściennych i sufitowych, boazerii, sztukaterii. Zazwyczaj malowanych na biało.

O projekcie

Tapetowanie Pokojów dla Dzieci

Inwestor zadzwonił do nas, otrzymując kontakt z polecenia. W pięknym domu, montowaliśmy tapety w 4 pokojach dla gromadki małych rozrabiaków. Materiały pochodziły od „UbierzSwojeŚciany.pl”, były dobrej jakości, zmywalne i odporne na zabrudzenia co w przypadku pomieszczeń dla dzieci jest bardzo ważne. Pracowało się na nich bardzo przyjemnie.

Zainteresowała Cię oferta?

Położymy dla Ciebie tapetę – skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!

Skontaktuj się z nami